Kida vjen me rroba sportive dhe bikini në imazhet e reja atraktive

Këngëtarja po poston imazhe plot stil në rrjete sociale.

Kida është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar, e cila përveç se njihet për talentin e saj ajo pëlqehet në masë të madhe për stilin e saj.

Image

 

Ajo njihet për stilin e saj mjaft të veçantë, të cilin e shfaq në veshje,

Kida shihej e veshur me një bluzë të thjeshtë ngjyrë të bardhë të cilën e kishte kombinuar me pantallona ngjyrë kuqe të ndezur të cilët morën vëmendjen mjaft shumë.

Image

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Walls fiton medaljen e artë

Ngjarja e ardhëshme

Bashkëqeverisje Rama-Basha në shtator?/ Berisha i prerë: Do ishte drama më e madhe!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian