Kida duket mahnitëse në pozat e radhës, tregon linjat atraktive e veshur në bikini

Këngëtarja e njohur, Kida edhe gjatë kësaj periudhe po vazhdon të jetë aktive dhe angazhuar me koncerte dhe projekte muzikore.

Por, krahas kësaj ajo nuk e lë anash as pushimin dhe relaksimin para fillimit të sezonës verore që njihet si një periudhë tejet e ngarkuar për artistët.

Edhe së fundmi, Kida ka sjell disa imazhe teksa shihet duke e shijuar kohën e lirë pranë bregdetit , ndërsa ekspozoi linjat tërheqëse.

Image

Kida

Krijuesja e hitit “Drunk” pozoi e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të zezë, aksesor ari dhe syze dielli po ashtu me ngjyrë të zezë.

“Ditë e lumtur”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e imazheve teksa dukje joshëse dhe pranoi komente të shumta nga ana e fansave të saj.

Ndërkohë, kujtojmë që këngëtarja pak kohë më parë ka ardhur me një tjetër bashkëpunim të suksesshëm me reperin, Ledri Vula.

Image

Kida

Dyshja lansuan këngën “T’du” që tashmë është kthyer në hit dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 6 milionë klikime në kanalin e YouTube.

Kujtojmë gjithashtu se Kida në fund të vitit të kaluar publikoi edhe albumin e parë në karrierë “Orchide” që po ashtu u mirëprit nga fansat.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Robotët ose njerëzit – makina

Story i radhës

Vëllaznimi kampion i grupmoshës U18

Të fundit nga