Kida dhe Don Xhoni së shpejti në bashkëpunim?

Të dy artistët kanë publikuar video së bashku.

Kida dhe Don Xhoni shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit teksa vallëzojnë me freestyle-in e reperit i cili u bë edhe viral në rrjete sociale.

Duke u bazuar në këtë video mund të aludohet se dyshja mund të realizojnë ndonjë projekt muzikor edhe pse natyrisht se nga ta nuk është dhënë ndonjë informacion por mbetet të presim dhe të shohim.

Ndryshe, Don Xhoni dhe Kida janë një nga këngëtarët e estradës shumë të pëlqyer dhe kanë një numër fansash, bashkëpunimi mes tyre mund të jetë shumë i pëlqyer.

Rikujtojmë se, Don Xhoni me projektin e fundit muzikor “Kokaina” ka arritur një shikueshmëri në kanalin YouTube njashtu edhe Kida me klipin “Drunk”

Image

 

Ngjarja paraprake

Kalın dhe Sullivan diskutojnë lidhjet dypalëshe Turqi-SHBA

Ngjarja e ardhëshme

Agjencitë turistike nuk pranojnë kredi, kërkojnë mbështetje financiare për pagat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian