Kiara surprizon Luizin, deri të martën çifti do të qëndrojë në suitë private

Dy konkurrentët e Big Brother Albania Vip, Kiara dhe Luizi shkuan në suitën e përgatitur nga Vëllai i Madh, aty ku do flenë deri të martën.

Ata u surprizuan nga ambienti i bukur, ndërsa nuk munguan as batutat mes çiftit.

Ishte Kiara ajo që e kërkoi suitën nga Vëllai i Madh, si një prej fituesve të sfidës së imitimeve.

E vetmja ankesë e Luizit ishte fakti që dhoma ka kamera, gjë që do e frenojë çiftin të kalojë momente intime. Megjithatë mbetet për tu parë ç’do ndodhë me të dy deri të martën brenda dhomës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Keqardhje që Serbia nuk pranoi”, Basha: Kurti hapi kapitullin e ri

Story i radhës

Marrëveshja në Ohër, reagon Basha: Hap i rëndësishëm nga Kosova dhe Serbia, keqardhje që Vuçiçi nuk firmosi

Të fundit nga