Khloe Kardashian zbuloi të vërtetën në lidhje me operacionet plastike

Andy Cohen kërkoi nga Khloe të pamjen e saj që ndryshon jo rrallë herë dhe ajo më në fund u shpreh se në cilën procedurë i është nënshtruar.

“Unë kam bërë një operacion në hundë – Dr. Raj Kanodia”, tha ajo, para se të vazhdonte të tregonte se kishte bërë “injeksione”, por “jo me të vërtetë Botox”, pas një reagimi të mëparshëm të keq, shkruan Daily Mail.

Biseda filloi ndërsa Andy pyeti nëse ndihej sikur motra Kim dhe Kourtney Kardashian morën ‘trajtim preferencial për shkak të mënyrës se si dukeshin’, të cilave Khloe i tha “Oh 100 përqind”.

“Ne bëmë kaq shumë fotosesione ku ata do të merrnin racks të rrobave dhe mua më thanë shumë stilistë të ndryshëm – mua më dhanë rreth dy ose tre copa veshje, kaq -” për të mos u shqetësuar sepse gjithsesi do të isha në prapavijë “”

“Nuk ishte kurrë një pyetje që ishte një fakt dhe ishte shumë e qartë”, tha ajo ndërsa fliste për çështje të gjata me trupin e saj, para se biseda të zhvendosej në fytyrën e saj. Khloe nuk specifikoi kur e kishte procedurën.

Pasi kishte veshur gjatë ndonjë detaj në lidhje me fytyrën e saj gjithnjë në ndryshim, ajo më në fund vendosi rekordin – por në mbrojtje tha se asnjë intervistë ose drejtuese nuk e kishte “kërkuar ndonjëherë” pikë e saj të zbrazët për operacionin.

‘A ka diçka që është shkruar për ju ose është folur për të cilën ju ndiheni si, “Kjo është diçka që unë gjithmonë e marr, dhe thjesht nuk është e vërtetë”, e pyeti Cohen.

Epo, për mua, të gjithë thonë, “Oh, zoti im, asaj i është bërë transplantimi i tretë i fytyrës”, tha Khloe. “Unë kam bërë një operacion në hundë – Dr. Raj Kanodia”, shtoi ajo.

“Unë kam bërë, me siguri, injeksione. Jo në të vërtetë Botox. Unë i jam përgjigjur tmerrësisht Botox-it”, tha ylli.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Përfaqësuesi amerikan propozon takim me udhëheqjen e Koresë së Veriut

Ngjarja e ardhëshme

Pandev lamtumirë kombëtares, por a do të varë këpucët në gozhdë?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian