Khloe Kardashian konfirmon se u ribashkua me Tristan Thompson në ditëlindjen e tij të 30-të

Khloe Kardashian ka pranuar se u ribashkua me basketbollistin e famshëm.

Spekulimet për dyshen kishin filluar tash e disa muaj me radhë, por që asnjëri prej tyre nuk u deklarua, shkruan Mirror.

Khloe në në postim në rrjetin social Instagram ka uruar partnerin për ditëlindjen e 30-të, derisa bashkimi i tyre u bëri ditur nga ajo.

“Ata që janë shkruar të jenë afër teje kalojnë në gjithçka, edhe nëse është bërë që të ndahen, ata vijnë gjithmonë më të fortë se më parë”, ka shkruar ylli.

Në imazhin e publikuar dyshja shihen me plot stil të veshur, kurse kishin në mes vajzën e tyre, True.

Ajo padyshim që dedikoi edhe disa fjalë për Tristan, të cilin e konsideroi si baba dhe partner të mrekullueshëm.

Kujtojmë se çifti u ndanë pasi basketbollisti e kishte tradhtuar tre herë radhazi bukuroshen brune.

Ngjarja paraprake

Kryediplomati turk zhvilloi bisedë telefonike me homologun e tij afgan

Ngjarja e ardhëshme

Protestuesit në Argjentinë sulmojnë autobusin ku ishte presidenti

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian