Khloe Kardashian ekspozon hiret trupore, pas humbjes në peshë

Kaq e dobët! Khloe Kardashian ka treguar belin e saj shumë të hollë në disa imazhe të reja të linjës së saj të rrobave … pasi që u lidh me ish-in e saj, Trey Songz

Khloe Kardashian duket se ka humbur shumë peshë pas skandalit të fundit të tradhtisë së Tristan Thomsson, që zuri tituj e gazetave në fillim të këtij viti.

Të martën, Kardashian ka treguar formën e saj të re, shumë më e dobët, ku ka shpërndarë dy imazhe të reja në Instagram ku ajo paraqet stomakun e saj të vogël dhe modelon për brendin e saj të veshjeve, “Good American”.

Image

Khloe Kardashian

Kjo vije pak kohë pasi që u tha se 37 vjeçarja thuhet së ka filluar një lidhje të re.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kultivonte bimë narkotike me llamba në banesë, arrestohet 32-vjeçari në Tiranë

Story i radhës

Zhdukja e banorëve ukrainas në rajonin e kontrolluar nga Rusia

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish