KFOR-i britanik nderon Agim Ademin

Forcat paqeruajtëse të KFOR-it të Britanisë së Madhe e kanë nderuar presidentin Agim Ademi me mirënjohje të veçantë, duke e vlerësuar punën e tij në FFK si dhe bashkëpunimin e mirëfilltë me forcat britanike në projekte të përbashkëta për të mirën e shoqërisë sl Kosovës, e ku KFOR-i britanik është treguar i gatshëm që me njësitet e tij ta ndihmojë FFK-në në projektet për komunitetin e futbollit.

Ngjarja paraprake

Turqi, bien shpenzimet e turizmit të brendshëm në tremujorin e dytë

Ngjarja e ardhëshme

Gjilani për fitore, Trepça ’89 për befasi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian