Këto rrugë të Prishtinës do të mbyllen prej nesër deri të shtunën në ora 18:00

Komuna e Prishtinës ka dalur me një njoftim ku bënë të ditur se rrugët “Gazmend Zajmi”, “Ali Pashe Tepelena” dhe “Karl Gega” do të mbyllen për qarkullim, prej ditës se premte, 23 tetor nga ora 07:30 deri të shtunën, 24 tetor në orën 18:00.

Arsyeja e mbylljes së rrugëve është për shkak  të punimeve të shtresës finale të asfaltit.

Ky është njoftimi i plotë:

Ngjarja paraprake

Yuri Kim këshillon publikisht Ilir Metën: Dua ta shoh...

Ngjarja e ardhëshme

Tottenham pa telashe kundër LASK – tri gola për tri pikët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian