Këto janë tri “edukatoret” që dyshohet se e dhunuan fizikisht 3 vjeçarin në çerdhen e Fushë Kosovës

Një fëmijë i moshës tre vjeçare është rrahur nga edukatorja në kopshtin “Gëzimi Ynë” në Fushë Kosovë.

Një familjar i trevjeçarit ka treguar se si nipi i tij është tërhequr zvarrë nëpër korridoret e kopshtit duke i shkaktuar edhe lëndime të rënda fizike.

Fatos Geci që besohet të jetë daja i vogëlushit ka reaguar në Facebook duke publikuar edhe videon ku shihet dhuna e ushtruar ndaj trevjeçarit.

Image

Edukatorja
Image

Edukatorja
Image

Edukatorja

Fotografitë e të njëjtave janë publikuar nga vet Geci.

Story i mëparshëm

BE-ja thirrje Kosovës dhe Serbisë të përmbushin marrëveshjet e arritura në bisedime

Story i radhës

Jo vetëm në mëngjes dhe gjatë ditës, ja pse njerëzit në mbarë botën konsumojnë kafe pas darke

Të fundit nga