Këto janë super modelet e ftuara nga ylli i futbollit

Mega festa që Neymar organizoi për në fund të vitit ka ngritur shumë kritika.

Prokurori i Rio në Brazil tashmë ka hapur një hetim, por ndërkohë detajet mbi të ftuarit kanë filluar të dalin.

Sipas “The Sun”, ka me të vërtetë disa modele që kanë mbërritur në Brazil për të marrë pjesë në festën e yllit të PSG.

Neymar dyshohet se ka kontaktuar modelet përmes mesazheve në Instagram.

Nga Miami, modelet erdhën, Kiki Passo, Michelle Nevius dhe Jessica Bartlett.

Përveç kësaj, brazilianet Camila Remedy dhe Fernanda Brum mund të kenë mbërritur tashmë të hënën e kaluar me një avion privat të nisur nga Porto Alegre.

Ndërsa modelja Ana Liz Bittencourt ka postuar foto me byzylyk për të hyrë në mega party.

Ngjarja paraprake

​Mehmeti premton ofrim të shërbimeve efikase policore

Ngjarja e ardhëshme

​Tërmeti në Kroaci dëmtoi mbi 2.000 ndërtesa

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian