Këto janë notat e Berishës dhe Zenelit

Reimsi ka pësuar humbje të rëndë nga Nimes në kuadër të kampionatit elitar francez, Liga 1.

Në kuadër të javës së 11-të, Reims është mposhtur në shtëpi me rezultat 0:1.

Futbollisti i Kosovës, Valon Berisha luajti 90 minuta në këtë ndeshje, derisa bëri paraqitje të mirë në mesfushë.

Nga “WhoScored”, ai u vlerësua me notën 7.0.

Ndërkaq, Arbër Zeneli luajti vetëm 12 minuta sot, dhe u vlerësua me notën 6.8.

Ngjarja paraprake

Fifi sjell fotografi nga klipi i këngës “Ninullë dashurie”

Ngjarja e ardhëshme

Tjeter rekord negativ në Itali, 562 të vdekur dhe mbi 28 mijë raste të reja nga Covid-19

të fundit nga