Këto janë 2 shenjat e horoskopit që tradhtohen më shumë!

Shenja jonë zodiakale mund të na zbulojë edhe nëse kemi fat apo jo në dashuri. Këto dy shenja zodiakale fatkeqësisht e provojnë tradhtinë dhe kur e zbulojnë që janë mashtruar është shumë vonë.

Gaforrja-Gaforrja është një prej shenjave më të dashura të gjithë zodiakut, është gjithmonë e gatshme të ndihmojë dhe kujdeset për personin që ka pranë. Të lindurit e kësaj shenje kanë nevojë për shumë dashuri dhe afeksion, janë të ndjeshëm dhe naivë e shpesh e gjejnë veten në një marrëdhënie me personin e gabuar. Kjo shenjë jeton për emocionet, është shumë romantike dhe jep gjithçka nga vetja në një marrëdhënie. Do që gjithmonë të ofrojë më të mirën nga vetja, prandaj zhgënjehet dhe plagoset shumë rëndë nga tradhtitë e të tjerëve.

Akrepi-Akrepi ka një karakter të fortë, intensiv dhe ka kapacitetin të kuptojë të gjithë emocionet që të tjerët provojnë. Sinqeriteti është shumë i rëndësishëm për të lindurit në këtë shenjë, prandaj ndonjëherë ua hedhin. Kur dashurojnë, e kanë të vështirë të besojnë se njeriu që duan është jobesnik përballë tij. Shumë herë nuk e vënë re një tradhti ose gënjeshtër ose e kuptjnë kur është shumë vonë. Por kujdes nëse po mashtroni një Akrep! Kjo shenjë zodiakale është shumë besnike dhe mund të bëhet shumë hakmarrëse nëse tradhtohet. Mund të jetë një partner i paharrueshëm në jetën e çdokujt.

Ngjarja paraprake

Zbardhet plagosja në Vlorë/ Kunati i dhunoi të motrën, 18 vjeçari e qëlloi me armën e të atit

Ngjarja e ardhëshme

Drejtori Festim Halili e fillon me këmbë të mbarë vitin 2021

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian