Këto dy super ndeshje na presin sot në Premier Ligë

Premer Liga do ta vazhdojë sot me sfida të tjera, e ku do të kemi edhe dy përballje mjaft interesante.

Duke filluar nga ora 13:30 do të zhvillohet ndeshja në mes Evertonit dhe Liverpoolit.

Liverpool do ta ketë një përballje mjaft të vështirë, pasi që Everton deri më tani në katër ndeshje të luajtura ka arritur katër fitore.

Kurse, në orën 18:30 do të zhvillohet derbi Manchester City-Arsenal.

Po ashtu, edhe Manchester City do ta ketë një përballje jo të lehtë kundër Arsenalit, pasi që skuadra e Artetës në katër ndeshje të luajtura ka tri fitore dhe një humbje.

Ngjarja paraprake

Shënohet Dita e gështenjës

Ngjarja e ardhëshme

Pfizer tregon se kur do të kërkojë autorizim për vaksinën antiCOVID

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian