Këto 2 shenja horoskopi kanë “talent” për të zgjedhur të dashurin e gabuar

Dashi-Dashi është shenjë ambicioze dhe ka ndjesinë e protagonizmit. Nëse një Dash del me dike,ai duhet të jetë: seksi, çmendurisht i mirë në seks, mundësisht me mjekër dhe shumë i suksesshëm në gjërat që bën.

Problemi me këtë lloj partneri është se ata i kushtojnë kaq shumë vëmendje karrierës së tyre, sa nga një moment në tjetrin nuk janë më aty. Në çastin e parë që do t’i dukeni të “papërshtatshëm”, ata ikin nga ju.

Gaforrja-Jeni të ndjeshëm dhe kur gjeni dikë me të cilin përshtateni, bini shpejt brenda. Zakonisht jepeni tërësisht pas njerëzve pasionant që ua bëjnë muajin e mjaltit një prej kujtimeve më të bukura të jetës.

Problemi i njerëzve që pëlqeni ju? Ankohen tek ju gjatë gjithë kohës dhe bëhen gati mbytës! Janë pak si shumë të ngjitur.

Ngjarja paraprake

Jep dorëheqje zv-këshilltari i Sigurisë Kombëtare pas trazirave në Capitol

Ngjarja e ardhëshme

8 Vajra Esencialë Kundër Dhimbjeve të Kokës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian