Këtë herë jo vetëm që u fotografuan bashkë, por Mozzik u shfaq edhe i veshur me jelekun e Loredanës

Ditën e djeshme Loredana dhe Mozzik u fotografuan në shoqërinë e njëri-tjetrit në një hotel me emër në Kosovë.

Ata shiheshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin, ku Mozzik ndodhej i ulur kurse Loredana po i thoshte diçka.

Duket se Mozzik ka qenë personi i parë që Loredana ka takuar me rikthimin në Kosovë dhe nuk është ndarë në asnjë moment prej tij. Dyshja janë parë sërish në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ata janë “kapur mat” duke dalë bashkë nga një hotel dhe shihen duke biseduar me njëri-tjetrin.

Ndërkohë në foto bie në sy se Mozzik ka veshur të njëjtin jelek me të cilin Loredana është shfaqur dy ditë më parë në rrjete sociale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Together again ❤️🥰 photo is taken on Pristina ( hotel ) 🤍❤️🎃👑

A post shared by 𝗅𝗈𝗋edana (@loredana.latest) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Together again ❤️🥰 photo is taken on Pristina ( hotel ) 🤍❤️🎃👑

A post shared by 𝗅𝗈𝗋edana (@loredana.latest) on

Ngjarja paraprake

Azerbajxhani: Armenia planifikon të përdorë municion fosfori

Ngjarja e ardhëshme

Muhamet Ahma - gjyqtar i dalluar në Gjeneratën e Republikës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian