Kessie dhe Diaz, Milan fiton dhe pa Ibrahimoviç

Milani ka mposhtur me rezultatin 0-2 Crotonen në javën e dytë të Serie A. Klubi kuq e zi do duhet që të bëjë disa kohë pas sulmuesin Ibrahimoviç i cili ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Kuq e zinjtë fituan falë një penalltie të realizuar nga Kessie në fundin e pjesës së parë dhe golit të Ibrahim Diaz në fillimin e pjesës së dytë.

Milan ka 6 pikë në dy ndeshje, ku ka shënuar 4 gola dhe nuk ka pësuar asnjë. Ata ndajnë vendin e parë me Veronën dhe Napolin.

Ngjarja paraprake

Në pishina/ Arbana fotografohet me bikini në fund të shtatzanisë

Ngjarja e ardhëshme

Firmat të cilat do të realizojnë humbje nuk do të kenë detyrim të paguajnë K-15, por Zaevi bën thirrje që këtë ta bëjnë të gjitha ato që munden

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian