Kështu po e kalojnë fundjavën Genta dhe partneri i saj turk

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta po e shijojnë në maksimum lidhjen e dashurisë/

Çiftin i shohim shumë shpesh teksa udhëtojnë në destinacione të ndryshme, ndërsa nuk i harrojnë fansat për t’i azhurnuar me fotografi të reja.

Në fotografitë e fundit, Genta dhe Usta shfaqen të veshur me veshje sportive, teksa po qëndronin pranë njëri-tjetrit.

Dyshja kanë udhëtuar së fundi në Alpet zvicerante, teksa po shijojnë bukuritë e atij vendi.

Genta muaj më parë është përfolur për një shtatzëni të mundshme, por një gjë të tillë ende nuk e ka konfirmuar.

Image
Ngjarja paraprake

Presidenti i Tiranës: Ja si do të fitojmë para nga Visar Bekaj

Ngjarja e ardhëshme

Dhjetëra të arrestuar gjatë një proteste në Rusi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian