Kështu kujdeset Belkizja për djalin e saj

Belkiz Kera është një ndër emrat më të komentuar në media rozë.

Gruaja e futbollistit të njohur të Kosovës. Milot Rashicës, është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shumë e dashur nga ndjekësit e saj

Në maj të vitit të kaluar Belkizja u bë nënë për herë të parë dhe prej atëherë fama e saj u shtua dhe njerëzit ishin mjaft kureshtar ta shohin atë se si kujdeset për djalin.

Biondja e bukur shumë shpesh ndan imazhe ma bashkëshortin dhe djalin, madje atij i kanë hapur edhe llogari në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar fotografi të djalit, dhe shihet se po e mban shumë mirë.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Portu ‘shtang’ Realin, Sociedad në epërsi

Ngjarja e ardhëshme

Calderon: Reali e do Salahun, por nuk ka fonde për blerjen e tij

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian