Kështu e ka dekoruar shtëpinë Teuta bashkë me burrin dhe dy vajzat e saj

Teuta Krasniqi me anë të talentit të saj arriti të bëjë për vete numër të madh fansash të cilët i qëndrojnë besnik tash e ca vite.

Është energjia pozitive dhe bukuria e saj të cilat e veçojnë atë nga të tjerat.

Tani që jemi në prag të festave të fundvitit, ajo bashkë me bashkëshortin po kujdesen që ti argëtojnë vajzat ashtu si është më së miri.

Duke publikuar disa video në llogarinë e saj, ajo ndau disa momente të lumtura duke dekoruar bredhin e vitit të ri.

E bukur kjo, apo?

Image
Ngjarja paraprake

Australi, Sidneji regjistron natën më të nxehtë të nëntorit

Ngjarja e ardhëshme

Policia arreston aktivisten e VV-së, dyshohet për propagandë në Mitrovicë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian