Kështu dukej Adrola Dushi në moshën dy vjeçare

Modelja shqiptare është kthyer në kohë me një fotografi.

Adrola Dushi, ka postuar një imazh kur ka qenë 2 vjeçare

Në Instagram, ka publikuar fotografinë në krah të prindërve të saj.

Prindërit e saj shihen të lumtur pranë vajzës së saj.

Ndryshe, Adrola Dushi njihet si njëra nga vajzat më të bukura shqiptare

Image
Image

 

Default thumbnail
Ngjarja paraprake

GRUBI: Momenti më i bukur i vitit 2020, anëtarësimi i RMV-së në NATO dhe bashkimi me Shqipërinë në aleancën veri-atlantike

Ngjarja e ardhëshme

GRUBI: Forca e BDI-së buron nga qytetarët 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian