Kështu do të duket Gostivari në qeverisjen e Nevzat Bejtës

Gostivari mund të jetë ndryshe, dhe ndryshimi bëhet me Nevzat Bejtën, kështu thonë nga Bashkimi Demokratik për Integrim që kanë shpalosur programin dhe ndryshimin e Gostivarit.

Advertisements

Nevzat Bejta dita ditës merr mbështetje të fuqishme nga çdo vendbanim nga çdo fshat, nga çdo qytetarë i Gostivarit dhe ata presin se ndryshimi do të jetë pas 17 tetorit.

Në vijim linku

Advertisements

Ngjarja paraprake

Skype kërkon të ndryshojë fatin me një tjetër ridizajnim

Ngjarja e ardhëshme

Alarm për bombë para Qeverisë, arrestohet denoncuesi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian