Kështu argëtohet Rita Ora teksa bën prova vokale pak para paraqitjes së emisionit në radio

Ajo aktualisht është në Australi për punë ndërsa përgatitet të jetë gjyqtare në The Voice.

Rita Ora shijoi disa momente joproduktive përpara një paraqitje në radio (sot) të mërkurën ndërsa luante me filtra në telefonin e saj.

Këngëtarja po xhironte veten derisa bënte ushtrime vokale dhe bënte shaka me një filtër që i bënte buzët e saj të dukeshin më të mëdha se duhej.

Image

Duke zmadhuar fytyrën e saj, Rita dukej e kënaqur ndërsa shkruante mbi videon: “Ky filtër është për të qeshur”.

Rita i modeloi flokët e saj bionde në gërsheta dhe kishte veshur një sërë argjend ari për t’i dhënë një prekje vezulluese ansamblit të saj për paraqitjen e shfaqjes në radio.

Ajo gjithashtu bëri një selfie për të treguar veshjen e saj, e cila u shfaq në një veshje pa mëngë me pantallona të bardha dhe bluzë.

Image

Duke qenë e zënë, Rita gjithashtu gjeti kohën për të bërë fotografi të marra nga një fotograf profesionist ndërsa modelonte veshjen e saj dhe priste të fillonte emisioni radiofonik.

Image

 

Ngjarja paraprake

Pas kritike të Biden-it ndaj Putin-it, Rusia thërret ambasadorin "për konsulltime"

Ngjarja e ardhëshme

E ardhmja e opozitës ruse pa udhëheqësin Alexey Navalny

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian