Kësaj pamje të Nora Istrefit nuk i reziston as ish-burri i saj, ky është reagimi i Robertit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar disa foto ku shfaqet tepër joshëse.

E kësaj pamje nuk i ka rezituar as ish-burri i saj, Robert Berisha.

Këto imazhe kanë marrë pëlqimin e Roberiti. 

Image
Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Barcelona ndërpret bisedimet

Ngjarja e ardhëshme

Donald Trump del me reagimin e papritur: Unë i fitoj me lehtësi zgjedhjet nëse...

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian