Kërkohet nga Interi, Granit Xhaka vendos për të ardhmen

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka nuk mendon largimin nga klubi pavarësisht interesimit së Interit.

Xhaka nisi këtë edicion si titullarë, por kohën e fundit ka nisur të jetë në stol derisa treshja Thomas Partey, Mohamed Elneny dhe Dani Ceballos janë para tij.

Thuhet se “Neurazurët” janë të hapur që ta shkëmbejnë me mesfushorin Christian Eriksen gjatë afatit dimëror.

Sidoqoftë, sipas Calciomercato, 28-vjeçari nuk është i interesuar dhe do e refuzojë këtë ofertë.

Pritet që Xhaka nesër të jetë titullarë ndaj Leeds Unitedit, meqenëse Partey dhe Elneny mungojnë.

Ngjarja paraprake

Shenjat e Horoskopit që do “u buzëqeshë” fati deri në fund të këtij viti

Ngjarja e ardhëshme

Detaje të reja, ish-gruaja e truprojës flet për lidhjen e tij me Princeshën e Dubait

të fundit nga