Kërkohet fitorja për të harruar turpërimin në Rumani

Kërkohet fitorja për të harruar turpërimin në Rumani, njihuni me formacionet zyrtare të Mali i Zi U21-Shqipëri U21!

Kombëtarja Shpresa zbret sot në fushë përballë Malit të Zi në transfertë, në orën 15:00, e vlefshme për kualifikueset e Europianit “Sllovaki 2025”.

Djemtë e drejtuar nga Alban Bushi do të kërkojnë që të harrojnë turpërimin që morën përballë Rumanisë disa ditë më parë , kur u mundën 5-0 dhe të ngjiten sërish në vendin e dytë.

Nga ana tjetër, Mali i Zi ka arritur vetëm një fitore përballë Armenisë në këtë fushatë kualifikuesesh.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Një grua nga Republika e Kosovës kishte sjellë një fëmijë gjashtë javëshe pa shenja jete në spitalin e Tetovës

Story i radhës

Marrëveshja Itali-Shqipëri për emigrantët/ Tajani: Ndryshon nga ajo e Britanisë për Ruandën

Të fundit nga