Kërkohej nga Interpoli, arrestohet në Bllacë

Një shtetas i Republikës së Shqipërisë gjatë këtij uikendi, me kërkesë të Interpolit është arrestuar vendkalimin kufitarë Bllacë e Poshtme.

“Më 16.01.2021 në ora 11:30 minuta në Stacion Policorë të vendkalimit kufitarë Bllacë e Poshtme, me kërkesë të Interpolit është arrestuar personi G.M. 24 vjeç nga Republika e Shqipërisë. Ai është ndaluar në stacionin policorë për procedurë të mëtejme”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Ngjarja paraprake

​Milani në prag të transferimit te lojtarit të Chelseat

Ngjarja e ardhëshme

Kroacia regjistron 39 viktima dhe 174 raste të reja me COVID-19

të fundit nga