Kërçovarët të bashkuar për fitoren e madhe të Fatmir Deharit (VIDEO)

Raundi i dytë i zgedhjeve lokale për shqiptarët është shumë e më shumë i rëndësishëm, e veçanërisht për Kërçovën. Uskana sërish do të jetë në vëmendje, sepse atë nuk duhet të lejojmë që të shkojë në duar të dikujt tjetër, raporton TetovaSot.Ajo është, ka qenë dhe do të mbetet e shqiptarve, thonë banorët e Kërçovës.Por a duhet që partitë politike shqiptare të bëhen bashkë për të fituar një qytet kaq të rëndësishëm si Kërçova?Në videon e mëposhtme të shohim se si përgjigjen qytetarët e Kërçovës: https://www.facebook.com/tetovasot2/videos/626746305154247/

Ngjarja paraprake

Banorët: Semi qau për vëmendje gjatë spektaklit

Ngjarja e ardhëshme

Google prezanton një version Android për tabletët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian