“Këpucët e Dreqit” shiten të gjitha për më pak se një minutë

Në ShBA gjatë javës së kaluar u hodhën në treg këpuca që u quajtën “Këpucët e Dreqit”.

Këto këpuca u dizajnuan nga reperi, Lil Nas X.

Dhe u krijuan vetëm 666 palë të këtij lloji.

666 “Këpuca të Dreqit” u shtiën për më pak se një minut, raporton XXL Magazine.

Image
Ngjarja paraprake

Erdoğan njoftoi masat kundër COVID-19 që do të vlejnë gjatë Ramazanit

Ngjarja e ardhëshme

​Turqia do të kthejë orën policore gjatë fundjavës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian