Këngëtarja e famshme feston me miqtë rrugëve

Këngëtarja me famë botërore, Adele, është fotografuar së fundi rrugëve të Londrës teksa feston me miqtë e saj.

32-vjeçarja shfaqet me një cigare në dorë dhe duke shijuar një birrë. Fotografia është postuar nga shkrimtarja, Laura Dockrill, ku janë edhe disa miq të tjerë duke festuar ardhjen e Vitit të Ri.

“Duke bërë argëtimin tonë”, shkruan ajo krahas fotos që është pëlqyer shumë nga fansat e saj.

Image

Insta

Ndërkohë në pozën në fjalë, Adele e cila prej disa kohësh po komentohet shumë për humbjen në peshë, mban veshur një palë pantallona dhe këpucë me taka. Ndërkohë nuk ka harruar që të vendosë edhe maskën mbrojtëse, për shkak të Covid-19.

Ngjarja paraprake

Zgjedhjet në Xhorxhia përcaktuese për kontrollin e Senatit

Ngjarja e ardhëshme

Besim Maxhuni: As në Prishtinë dhe e as në Trepçë nuk është investuar aspak...

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian