Këngëtari i famshëm: Nëse do të isha amerikan, do të votoja për Biden

Zgjedhjet në Amerikë po afrohen dhe tashmë shumë kush ka treguar publikisht përkrahjen e tyre për njërin nga dy kandidatët për president.

Edhe këngëtari britanik, Harry Styles ka treguar së fundi publikisht se mbështet Joe Biden për President!

Këngëtari 26-vjeçar shkoi në Twitter të martën (27 tetor) për të treguar mbështetjen e tij për kandidatin demokrat.

Image

“Nëse do të mund të votoja në Amerikë, do të votoja me kënaqësi”, shkroi Harry së bashku me një reklamë fushate për Biden.

 

Kujtojmë që edhe shumë emra të tjetër të njohur në Amerikë kanë bërë thirrje që të gjithë të shfrytëzojnë të drejtën e tyre duke dalur në votime.

Ngjarja paraprake

Objektivi kryesor i Manchester United

Ngjarja e ardhëshme

Dritan Abazoviqi: Nuk e vëmë në bixhoz shtetësinë e Malit të Zi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian