Këngëtari Ardian Bujupi tregon se cila është këngëtarja më e mirë në Shqipëri

Këngëtari i njohur Ardian Bujupi me origjinë shqiptare është këngëtari më i suksesshëm dhe më i përfolur i momentit.

Ai ka prekur majat edhe në botën ndërkombëtare por kështu duke mos lënë anash asnjëherë vendlindjen e tij.

Këngëtari kohët e fundit është shumë aktiv në jetën e tij profesionale, kështu duke publikuar projekte të reja muzikore.

Kënga e fundit e tij është Modelja dhe ka rezultuar shumë e suksesshme, kështu duke u shoqëruar me miliona klikime në Youtube.

Këngëtari të shtunën mbrëma ka qenë i ftuar në emisionin e SHIKO KUSH LUAN, me Luana Vjollcën dhe në një lojë aty ai është pyetur se cila është këngëtarja ose këngëtari më i mirë në vend?

Ai kishte thënë se sipas tij këngëtarja më e mire në Shqipëri është Elvana Gjata.

Ngjarja paraprake

“Chelsea mund ta fitojë Ligën e Kampionëve”

Ngjarja e ardhëshme

Llapi nënshkruan me portierin nga Afrika e Jugut

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian