Kënga e tij e fundit u komentua si diss për Melinda Ademin, reagon Stresi!

Për të gjithë fansat e Stresit dhe Feros që prisnin me padurim bashkëpunim e tyre, pritja ka marrë fund ditën e djeshme. Paditen e të martës dy reperët kanë publikuar bashkëpunimin e tyre që mban titullin “Mahall”. Kënga ka shkaktuar goxha impakt pozitiv te fansat e tyre dhe me siguri do jetë hit i muajve të ardhshëm.

Klipi është xhiruar në lagjet e tyre dhe bashkë me dy çunat shfaqen edhe shokët e tyre. Sikundër mund ta mendonit, si dy reperë që janë, kënga promovon jetën e luksit, sukseset e tyre, paratë, diss-et policisë.

Kjo këngë do jetë pjesë e albumit të Stresit që mban shumë bashkëpunime dhe deri tani është bërë e ditur se Stresi do të sjellë një bashkëpunim me Çartanin, me reperin Gent dhe me Don Phenom. Ndërkohë, Fero gjatë kësaj kohe ka qëndruar më shumë në studion e tij “Gang Gang Entertainment” ku ka punuar në albumin e tij të dytë e po ashtu për artistët e tjerë.

Mirëpo, vëmendje të madhe në këtë projekt ka marrë një varg i Stresit i cili thotë “Po hiqen si gangsta, i pi si çaj rus. Asnjë se llogariti, Melinda p***”

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të ziejë me lajme rreth këtij vargu.

Pas gjithë bujës ka ardhur edhe reagimi i Stresit, i cili e mohon kategorikisht diçka të tillë. Në një status në rrjetet sociale reperi shkruan se tashmë nuk merret më me diss-e por me muzikë cilësore.

Ai thotë se është 34 vjeç dhe nuk ia kthen askujt diss-in dhe u uron suksese kolegëve, teksa shton se do vetëm që ata mos të merren me të.

Image

Insta
Ngjarja paraprake

Ku do të kandidojë Kryemadhi? ‘Unë nuk lëviz nga këto dy qarqe’

Ngjarja e ardhëshme

Foto të papublikuara: Gjurmë të dhimbshme nga një masakër e serbëve në Suharekë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian