Kënga e re e Lindonit largohet nga YouTube

Këngëtari u ka kërkuar falje publikisht fansave.

Këngëtari i njohur shqiptar, Lindon Berisha së fundmi e ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

Kënga “Dashnia jem” e cila erdhi me videoklip dhe fansat mezi prisnin publikimin e saj, u largua nga Youtube.

Lidhur me këtë fakt ai u ka kërkuar fansave falje publikisht ku njofton se kjo gjë ka ndodhur për shkak të disa mosmarrëveshjeve me kompaninë që menaxhon kanalin e tij.

“Me keqardhje ju informoj që kënga e fundit e lansuar “Dashnia jem” është larguar përkohësisht nga kanali im i Youtube-it për disa shkaqe juridike dhe mosmarrëveshjeve me kompaninë përkatëse që mirëmban kanalin. Ju kërkoj ndjesë të gjithëve që më kanë sh kruar për heqjen e këngës njëkohësisht i falënderoj të gjithë për mbështetjen e madhe që kan treguar. Kënga do të rikthehet në të ardhmen sapo të zgjidhen këto çështje. Faleminderit të gjithëve, shumë mirënjohës”, ka shkruar Lindoni pranë postimit të fotografisë në Instastory.

Image
Ngjarja paraprake

Mos i hidhni më lëkurat e patateve, sepse shërojnë dy sëmundjet më të përhapura që prekin shqiptarët

Ngjarja e ardhëshme

​Javier Mascherano merr vendimin e fundit për karrierën e tij

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian