Kendall Jenner “mburret” me linjat e saj

Ajo është një supermodele senzacionale.

Dhe Kendall Jenner e dëshmoj këtë kur në Instagramin e saj ndau disa storie me veshjet e saj të fundit, gjatë të martës.

24 vjeqarja mburrej me pasuritë e saj me një veshje të hollë ngjyrë jeshile./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Arrestohen 9 të dyshuar të PKK-së për terrorizëm

Ngjarja e ardhëshme

Zëvendësministri i MKRS-ës: Do të ndajmë pensione për veteranët e sportit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian