Kendall Jenner mbrëmë mori gjithë vëmendjen

Ajo e dëshmoi është një ‘master’ i veshjeve të rastësishme vetëm një ditë më parë.

Dhe Kendall Jenner u shfaq në mbrëmje një veshje tjetër, kur doli të dielën mbrëma në Manhattan në restaurantin italian në Greenëich Village.

Modelja 25 vjeqare dukej me shumë stil në një veshje bardhë e zi.

Ajo bëri poashtu një hyrje madhështore në restaurant./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Kandidati presidencial në Kongo ndërroi jetë nga COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Momenti i shpëtimit të nëntë personave, të bllokuar për disa orë nga përmbytjet në Australi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian