Kemal Ademi nga Fenerbahçe huazohet tek një ekip tjetër në Turqi

Kemal Ademi, është huazuar nga Fenerbahçe tek një ekip tjetër në Turqi.

Ademi deri në fund të sezonit do të jetë pjesë e klubit Karagumruk.

Ai arriti në Fenerbahçe verën e kaluar nga ekipi zviceran, Basel.

Deri tash ai është paraqitur vetëm 10 herë në të gjitha garat, ndërsa ka realizuar një herë në Kupë dhe ka bërë një asistim në ligë.

Image
Ngjarja paraprake

2785 hektarë tokë nën ujë në Shkodër, situata problematike në njësitë administrative Ana e Malit dhe Dajç

Ngjarja e ardhëshme

Mbi 75 milionë të shëruar nga COVID-19 në mbarë botën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian