Kelly Brook flet haptas për dashurinë, ai nuk është si ish të dashurit e mi

Ajo së fundi foli për ëndrrën e saj për tu kurorëzuar dhe për të krijuar një familje me të dashurin e saj Jeremy Parisi.

Dhe Kelly Brook e pranoj se ai po e bën atë të ndihet ndryshe nga asnjë prej të dashurve të mëparshëm.

Kështu derklaroj derisa dha një intervistë duke folur për romancën e tyre pesë vjeqare.

Duke folur për Mirror, drejtuesja e Heart Radio ka shtuar se edhe familja e saj ndihen njëjtë pasi prefereojnë Jeremyn në krahët e saj./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Arsenali vetëm barazim, Pepe me karton të kuq, shkak shqiptari

Ngjarja e ardhëshme

​Koronavirusi nuk erdhi nga Wuhan, ai vetëm u zbulua atje, pohon mjeku kinez

të fundit nga