Kejvina Kthella vë në fokus linjat trupore me videot e fundit

Modelja Kejvina Kthella ka sjellë video në llogarinë e Instagramit.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella njihet për paraqitjen e saj provokuese, ndërsa ajo përmes rrjeteve sociale ndan foto nga përditshmëria dhe jeta profesionale e saj.

Kejvina kësaj radhe përmes disa video ka shfaqur pasuritë trupore në rroba-banje.

Ajo shihet me bikinet me shumë ngjyra e cila i zbulon pjesët tërheqëse të trupit sidomos barkun e sheshtë.

Ngjarja paraprake

Nis vaksinimi i personave mbi 18 vjeç në SHBA

Ngjarja e ardhëshme

Presidenti Erdoğan uron kryeministrin bullgar për fitoren e partisë së tij në zgjedhje

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian