Kejvina Kthella ka “vapë të madhe”

Kejvina Kthella vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetet sociale

Bukuroshja shqiptare është aktive në Instagram derisa këto ditë kishte postuar një set tepër të nxehtë të fotografive.

Sonte ajo ka zgjedhur që të tregojë veç këmbët e saj, derisa është përfolur për vizitën e saj në Dubai para disa dite.

“Vapë e madhe”, ka shkruar modelja shqiptare.

Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Fitër Bajrami, uron Ali Ahmeti

Ngjarja e ardhëshme

Qiratë e dyqaneve rriten 22%, ekspertët: Prej pastrimit të parave dhe konkurencës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian