Kë ka pëlqyer Mevlani më së shumti në ‘Përputhen’? Përgjigjia e tij lë pa fjalë studion

Sa i sinqertë ke qenë me Efin?

Kam qenë 100 përqind i sinqertë.

Kë ke pëlqyer më së shumti në Përputhën?

Mevlani: Si person më ka mahnitur Ana Gjini por nuk kisha mundësi të dilja me të. Po të mos kishte krijuar raportin me Brunon do të isha afruar më shumë me të, erdha me vonesë dhe nuk mu dha mundësia. Edhe kur më pyesin kam thënë që ajo ka qenë një ndër vajzat që mua më kanë pëlqyer.

Më të mira vajzat e sezonit të parë apo të dytë?

Mevlani: Sigurisht që me të sezonit të parë sepse jam ndjerë më mirë me Antonelen dhe Ledianën.

A ndihesh i zhgënjyer dy sezone i pa përputhur?

Mevlani: Nuk është fundi i botës jam akoma djalë i ri. Ka njerëz që martohen herët dhe ndahen, më mirë vetëm se me personat e gabuar, jam i lumtur single derisa të vijë personi i duhur,

Nëse të bëhet ftesë sezonin tjetër?

Mevlani: Nuk i dihet do ta shohim.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Çfarë ndodhi me Roberto Baggion?

Story i radhës

Kush është “terminatori” nga Azovstal, një student historie që humbi një sy dhe një dorë gjatë luftimeve

Të fundit nga