Katy Perry shfaqet në plazh me vajzën, dhe të gjithëve u mbetën sytë tek këmbët e saj!

Katy Perry dhe Orlando Bloom u bënë prindër në gusht të vitit të kaluar, dhe që prej atëherë përpiqen të shijojnë sa më shumë momente të bukura në familje me njëri tjetrin dhe vogëlushen e tyre, Daisy Love.

Katy është një prej artisteve më të vlerësuara në botë, dhe nëse më parë njihej edhe për veshjet e saj ekstravagante, që kur është bërë nënë  ajo mban rroba shumë të thjeshta e ndonjëherë, duket skur është edhe e vështirë për t`u identifikuar.

Së fundi, së bashku me partnerin dhe vajzën ishin në plazh. Teksa aktori nuk ngurron të tregojë trupin e palestruar, Katy qëndroi me fustanin e saj të gjatë e të lirshëm.

Ndërsa ajo që ra shumë në sy ishte sidomos vajza e tyre, e cila është tepër e shëndetshme, e madje shumë i komentuan këmbët e saj “me rrathë”.

Vetë këngëtarja ende nuk i ka hequr të gjitha kilogramet e tepërta që mori pas shtatzanisë, por nuk duket e shqetësuar nga kjo.

Ngjarja paraprake

Infektohet e gjithë familja, as Simone Inzaghi nuk shpëton nga COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Bernard Berisha regjistron ndeshjen e 100-të zyrtare me FC Akhmat Grozny

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian