Katër gola në Romë, Belotti e Candreva shkëlqejnë 

Ballafaqimi mes Romës dhe Salernitanës ka përfunduar baras (2:2).

Salernitana ka shkaktuar befasi, duke u kthyer me një pikë nga Roma.

Belotti ka shmang humbjen e Romës.

Për Romën shënoi Belotti (17′ e 82′) dhe për Salernitanën realizoi Candreva (36′ e 49).

Në hapje të Serie A i ndanë pikët këto skuadra.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ja cila është shenja e Horoskopit më inteligjente sipas astrologëve

Story i radhës

Barcelona fiton me mund të madh

Të fundit nga