Kate Middleton dhe Princ William humbin mikun e tyre më të mirë

Duket se për Kate Moddleton dhe Princin William dashuria për kafshët është një tjetër e përbashkët mes tyre.

Pas shume vitesh, çifti tregoi se ka humbur qenin e tyre, Lupon.

Për plot 9 vite, Lupo u bë pjesë e familjes së tyre, tregoi çifti në një postim në rrjetet sociale.

“Me hidhërim ju njoftojmë se fundjavën e kaluar qeni ynë, Lupo u nda nga jeta. Ai ka qenë në zemrën e familjes sonë nëntë vitet e fundit dhe do na mungojë shumë” – shkruhet në faqjen zyrtare “Kensington Royal”, bashkangjitur me një foto të Lupos.

Që nga viti 2011, Lupo u bë pjesë e portreteve familjare përgjatë viteve.

Ai ishte një dhuratë për Kirshtlindjet e këtij viti për William dhe Kate.

Duket, se për çiftin, Lupo ishte një pjesëtar i vërtetë në familje.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Nuk i solli Lulzim Basha as Gjykatën Speciale, as planin e ndarjes së Kosovës, as të minishengenit, as narkoshtetin e as eksodin në Shqipëri

Ngjarja e ardhëshme

Milan ka frikë, lëndohet Ibrahimovic

të fundit nga