KATASTROFË: Bekim Sali i quan banorët e Seravës dhe Gazi Babës KRIMINEL

Në programin 200 në Alsat M duke folur rreth vrasjeve dhe vjedhjeve në Çair, kandidati nga radhët e ASH-AAA-VMRO Bekim Sali i ka quajtur banorët e Gazibabës dhe Seravës kriminelë duke thënë se aty bëhen shumë vjedhje.

Replikoi kryetari i komunës së Çairit, Visar Ganiu duke i thënë: “A jeni ju kryeshefi i policisë që po i quani banorët e këtyre lagjeve kriminelë?”

Gjithashtu Ganiu tha se është e pahijshme që qytetarët e Gazibabës dhe Seravës të quhen me këto fjalë si kriminel dhe vrasës.

Default thumbnail
Ngjarja paraprake

Kasami në Malësi të Tetovës: Do e ndërtojmë Vicën ashtu siç do e ndërtojmë Tetovën

Ngjarja e ardhëshme

Заев: ВМРО-ДПМНЕ со „независната“ кандидатка за Скопје си најде алиби за поразот

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian