“Katari dhe Arabia Saudite u pajtuan të hapin kufijtë ajrorë dhe tokësorë”

Ngjarja paraprake

E konfirmon Pirlo, Morata mungon në ndeshjen ndaj Milanit

Ngjarja e ardhëshme

​Parashikimi i motit për këtë javë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian