Kastrati pyetet për pozën me bukuroshen, ua sjellim edhe disa poza atraktive të saj

Një foto e Lirim Kastratit krah një vajza zeshkane ka ngjallur spekulime për një lidhje të mundshme mes dyshes,

Raportohej se ajo është e dashura e tij, pa bërë të ditur identitetin e vajzës mirëpo bazuar në Instagram mësohet se ajo është kroate.

Në ndërkohë, pas ndeshjes së Kosovës kundër Moldavisë, në të cilën Kastrati e shënoi golin e fitores, sulmuesi i Dinamo Zagrebit, ai u pyet edhe lidhur me bukuroshen zeshkane.

Kastrati u shpreh se është fokusuar në futboll dhe se për jetën private nuk preferon të flas.

“Kam qejf t’i mbaj gjërat private anash. Njerëzit të më njohin përmes futbollit, jo për jetën private”, është shprehur ndër të tjera ai.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndiqet nga një numër i madh i njerëzve. Në vazhdim ua sjellim disa nga pozat atraktive të saj.

Image
Ngjarja paraprake

Turqia ka neutralizuar 82 terroristë në Irakun verior gjatë tetorit

Ngjarja e ardhëshme

Ronaldo po synon një tjetër rekord me Portugalinë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian