Kasapi drejtor i FC Liburnit!?

Futsalli në Kosovë ka vite që është ndër sportet më të respektuara dhe gëzon edhe shikueshmëri të mirë me përjashtim që muajt e fundit i ka penalizuar pandemia. 

Raportohet se Mentor Kasapi do të jetë drejtor i ri i klubit të futsallit Liburni nga Gjakova. 

Liburni është ndër klubet më të organizuar në vendin tonë dhe me synime të mëdha. 

Edhe vet Kasapi pak a shumë ka bërë me dije përmes një postimit në facebook të tij, se po i kthehet sportit. 

“Sportin e deshta Gjithmonë prej fëmijërisë… KF Vëllaznimi, gjithashtu sukseset në FC LLiburni së bashku me shokë. Përsëri me sport…”, shkruan Kasapi.

Ngjarja paraprake

Dy nxënës nga Karposhi të infektuar me Covid-19, dy klasa dhe dy mësimdhënëse në izolim

Ngjarja e ardhëshme

Vajza nga Irani kapet në Rinas me pasaportë të falsifikuar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian