Kasami në Malësi të Tetovës: Do e ndërtojmë Vicën ashtu siç do e ndërtojmë Tetovën

Kandidati për kryetar Komune për Tetovën Bilall Kasami sot ka realizuar takim me banorët e fshatit Vicë. Kasami nëpërmjet postimit në Facebook ka përshkruar rrugën që të dërgon në Vicë, duke e konsideruar atë si rrugë të shkatërruar por sipas Kasamit, njerzit e Vicës janë gjithë zemër. Më tej Kasami ka premtuar se këtë rrugë do ta ndërtojë, bashk me të ardhmen e Tetovës.

Advertisements

“Vërtetë rruga për në Vicë është e shkatërruar, por njerëzit e Vicës janë gjithë zemër. Rrugën do ta ndërtojmë, bashkë me të ardhmen e Tetovës!”, ka shkruar Kasami në Facebook.

Advertisements

Ngjarja paraprake

Ganiu: Çairi është zyrtarisht komuna më e gjelbëruar në Shkup

Ngjarja e ardhëshme

KATASTROFË: Bekim Sali i quan banorët e Seravës dhe Gazi Babës KRIMINEL

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian