Kardashian fillon kursin e surfimit, skenat e rrëzimit janë të paçmueshme

Kourtney Kardashian vendosi të provojë të bëjë surfim dhe duket se nuk ia arriti.

Paparacët e fotografuan atë në një plazh në Malibu duke mësuar të surfojë me një instruktor dhe kamerat regjistruan momente gazmore të rënies së saj nga dërrasa e surfimit.

Të dy ata po ‘vdisnin së qeshuri’ pas kësaj, por duket se do të jetë më mirë herën tjetër.

Image

Kohët e fundit, Kardashian u gjend nën zjarrin e fansave dhe ndjekësve në rrjetet sociale për shkak të një pyetësori me fotot që ajo postoi.

Ajo ndau fotografi me 19-vjeçaren Addison Rae, dhe nuk ishte e qartë shoqëria e tyre pasi Kourtney është 41-vjeçe.

“Kjo miqësi më trondit”, “As nuk mund ta imagjinoj si duken bisedat e tyre”, “Miqësia e tyre është shumë konfuze”, “Çfarë po bën ajo me dikë në gjysmën e moshës së saj?”, “Kjo kurrë nuk do të pushojë së qeni e çuditshme” “Të gjithë më të çmendur dhe të çmendur”, ishin disa nga komentet në Instagramin e Kourtney.

Kjo nuk e shqetësoi aspak Kourtney, edhe pse vajza ishte më e re se motra e saj e vogël, Kylie.

Image
Ngjarja paraprake

Zaccheroni: Ja pse barazimi i Juves me Roma-n vlen më shumë se fitorja me Sampdoria-n

Ngjarja e ardhëshme

Gjermania shtrëngon masat antiCOVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian